Bank
Bank
Bank
Oyunun məntiq səviyyəsi Asan
Oyunun qiyməti 16 / 18₼
İştirakçı sayı 2 - 6
Oyunun müddəti 40
Oyunundakı dillər AZ, EN, RU
Oyunda keçilməsi çətin olan yerlər Yoxdur
You have 40 minutes to rob a bank. Remember that the guard inside is ready to disarm the thieves at any time. In order not to complicate your job, you should keep him away from the bank. The bank secretary can help you rob the bank, so do not let her escape. After acquiring the money you need to leave the bank through the ventilation system. Will you be able to leave the bank on time, taking all the money with you?
14 June Friday
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
15 June Saturday
12:00
12:40
13:20
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
16 June Sunday
12:00
12:40
13:20
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
17 June Monday
12:00
12:40
13:20
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
18 June Tuesday
12:00
12:40
13:20
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
19 June Wednesday
12:00
12:40
13:20
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
20 June Thursday
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
21 June Friday
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
22 June Saturday
12:00
12:40
13:20
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
23 June Sunday
12:00
12:40
13:20
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
24 June Monday
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
25 June Tuesday
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
26 June Wednesday
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
27 June Thursday
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
28 June Friday
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
29 June Saturday
12:00
12:40
13:20
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
18:00
18:40
19:20
20:00
20:40
21:20
22:00
22:40
28 mall filialı
28 mall, 5-ci mərtəbə

Ratings
00 review
5
4
3
2
1

Games in the same branch
Jackpot
Jackpot

Motel
Motel