Demonologist
Oyunun məntiq səviyyəsi Orta
Oyunun qiyməti 18 / 20₼
İştirakçı sayı 2 - 10
Oyunun müddəti 60
Oyunundakı dillər AZ, RU
Oyunda keçilməsi çətin olan yerlər Yoxdur
This time your objective is to get rid of demons occupying an abandoned house, where once a family lived happily. You need to identify demon's origin, it's characteristics and find the correct way of sending them back to where they came from.Be careful... If you make a mistake , it will turn into a nightmare for everyone involved.*Oyunda "Light" rejimi yoxdur.
21 July Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
22 July Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
23 July Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
24 July Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
25 July Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
26 July Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
27 July Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
28 July Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
29 July Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
30 July Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
31 July Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01 August Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
02 August Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
03 August Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
04 August Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
05 August Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Şərq filialı
Ülvi Bünyad - Zadə küç

Ratings
4.912 review
5
4
3
2
1
Mətanət Dadaşova
3 ay əvvəl

Çox qorxuludu😳😳

Mahmud Nabiyev
4 ay əvvəl

Aktyorun sayesinde bu stersli gunu eylenerek kecirtdik

Rüstəm Sultanlı
5 ay əvvəl

Oyunun özü çox təsirli və qorxulu idi. Şam və atmosfer güclü təəssürat və qorxu hissi verdi. Aktyor, düzünü desəm, 8 portal oyunu ilə təcrübələrim boyu gördüyüm ən yaxşı aktyorlardan biri idi. Aktyor öz rolunu o qədər yaxşı yerinə yetirirdi ki, mən və dostlarım həqiqətən də oyunu məğlub etmək üçün əlimizdən gələni edirdik. Ümumilikdə AMAZING təcrübə, 10/10, tövsiyə edirik.


Games in the same branch
Torment
Torment