Executioner
Oyunun məntiq səviyyəsi Çətin
Oyunun qiyməti 18 / 20₼
İştirakçı sayı 2 - 8
Oyunun müddəti 60
Oyunundakı dillər AZ, RU
Oyunda keçilməsi çətin olan yerlər Az
Uzun illər öncə , orta əsrlərdə tanınan cəllad illərlə şəhərin sakinlərini vahimə içində saxlayırdı.Hələ heç kəs bu cəlladın qanlı əllərindən canını qutara bilməyib. Siz ,görəsən, cəlladın sirrini öyrənib canınızı qutara biləcəksiniz?Gəlin görək onun qanlı əllərindən xilas olmaq nə qədər mümkündür?Tələsin!
21 July Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
22 July Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
23 July Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
24 July Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
25 July Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
26 July Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
27 July Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
28 July Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
29 July Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
30 July Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
31 July Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01 August Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
02 August Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
03 August Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
04 August Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
05 August Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Af mall filialı
Dilarə Əliyeva küç. 196

Ratings
52 review
5
4
3
2
1
Omar Mahmarzayev
1 il əvvəl

Çox qorxulu və əyləncəli keçdi Bir sözlə möhtəşəm

Aysun Xalilova
1 il əvvəl

oyun təzə açılmağına baxmayaraq çox əla idi Oyunun abu havası , çətinlik səviyyəsi , aktyorun rolu bir sözlə mükəmməl 🔥 bezmədən təkrar təkrar gedəcəyim nadir oyunlardan biri ola bilər 🤌🏻🤌🏻


Games in the same branch
The Nun
The Nun

Prison
Prison