Demon
Demon
Demon
Demon
Demon
Çətin
18 / 20₼
2 - 10
60
AZ, RU
Servants' of a demon have captured you and want to turn you into one of them! They will torture, even kill you before they let you go. Your only way out is to prevent servants of a demon from completing their ritual.
21 May Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
22 May Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
23 May Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
24 May Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
25 May Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
26 May Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
27 May Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
28 May Tuesday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
29 May Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
30 May Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
31 May Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01 June Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
02 June Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
03 June Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
04 June Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
05 June Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
MUM filialı
Süleyman Tağızadə küç. 80

Ratings
515 review
5
4
3
2
1
Revan Verdiyev
2 ay əvvəl

Oyun çox maraqlı idi, otaqlar çox real idi, hamıya tövsiyye edirem

Bəyaz Vəliyeva
2 ay əvvəl

Oyun da çox maraqlı idi, ama əsas aktyor. Bəzən kömək də eliyirdi bizə, çox şirin iblis idi 🤭

Ayla Alizadə
3 ay əvvəl

İblis oyunu da ən az Mumiya qədər qorxulu idi,aktyoru çox qorxuludu,qışqırmasa belə,onu görən kimi vahimələnir insan😂,oyunun movzusu,otağlar çox maraqlı idi,qarşılamadaki xanım da çox mehriban idi,kömək haqqı verən oğlanda çox sağolsun,biraz yorduq onu😂❤️Biz bəyəndik,sizə də tövsiyyə edirik👍🏻


Games in the same branch
Mummy
Mummy