The Clown
Oyunun məntiq səviyyəsi Orta
Oyunun qiyməti 18 / 20₼
İştirakçı sayı 2 - 10
Oyunun müddəti 60
Oyunundakı dillər AZ, EN, RU
Oyunda keçilməsi çətin olan yerlər Çox
x
21 July Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
22 July Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
23 July Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
24 July Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
25 July Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
26 July Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
27 July Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
28 July Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
29 July Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
30 July Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
31 July Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01 August Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
02 August Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
03 August Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
04 August Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
05 August Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Narimanov filialı
Aşıq Alı küçəsi 55

Ratings
528 review
5
4
3
2
1
Виктория Преснякова
1 ay əvvəl

Самая лучшая игра в которой мы были!Очень интересно прохождение,и актер супер ❣️

Ləman Seyidli
1 ay əvvəl

çoox əla

Mr.Səlcuk İsm
2 ay əvvəl

Yaxşı


Games in the same branch
Trap
Trap

Lilith
Lilith