Mara
Oyunun məntiq səviyyəsi Çox çətin
Oyunun qiyməti 18 / 20₼
İştirakçı sayı 2 - 10
Oyunun müddəti 60
Oyunundakı dillər AZ, RU
Oyunda keçilməsi çətin olan yerlər
Sizden bir nəfər dostunuzun gizli ölümünə göre özünü gunahlandırır və yuxu bətheybeləti Mara tərəfindən lənətlenib. Mara günahkar hiss edən dostunuzu izləyir. Sizin məqsədiniz dostunuzun ölüm səbəbini tapıb günahsız olanı kabusun əlindən xilas etməkdir. Əks halda hamınız yuxu iflicinin qurbanı olacaqsınız
21 July Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
22 July Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
23 July Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
24 July Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
25 July Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
26 July Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
27 July Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
28 July Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
29 July Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
30 July Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
31 July Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01 August Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
02 August Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
03 August Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
04 August Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
05 August Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Şərq filialı
Ülvi Bünyad - Zadə küç

Ratings
4.62 review
5
4
3
2
1
Nigar Aliyeva
5 ay əvvəl

Mara oyunu maraqlı idi. Amma bəzi tapşırıqlar bizi çox çaşdırırdı. Biz oyunun 60% keçə bildik, həmdə yenə gələcəyik😁. Aktyorun oyunu yaxşi idi, sadəcə aktyor bizdən küsüb getdi😅

Huseyn Gasimov
5 ay əvvəl

Aktyor oyunu super idi!!


Games in the same branch
Torment
Torment

Demonologist
Demonologist