Experiment
Experiment
Experiment
Experiment
Oyunun məntiq səviyyəsi Çətin
Oyunun qiyməti 18 / 20₼
İştirakçı sayı 2 - 10
Oyunun müddəti 60
Oyunundakı dillər AZ, EN, RU
Oyunda keçilməsi çətin olan yerlər
A great challenge awaits you in a secret laboratory. This is where biological weapons were developed based on genetic experiments. But as a result of a sudden mistake, the laboratory is completely filled with viruses. You have only one goal - to leave this place alive and healthy, having received an antidote. Are you ready to challenge the viruses?
14 June Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
15 June Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
16 June Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
17 June Monday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
18 June Tuesday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
19 June Wednesday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
20 June Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
21 June Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
22 June Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
23 June Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
24 June Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
25 June Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
26 June Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
27 June Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
28 June Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
29 June Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Şərq filialı
Ülvi Bünyad - Zadə küç

Ratings
41 review
5
4
3
2
1
Ferid Nesibzade
1 il əvvəl

Oyuna 4 nəfər getmişdik. Atmosfer pis deyildi. Adminlər və resepşın bizi yaxşı qarşıladı amma biraz gecikmişdik deyə 45-dəq oynuya bildik


Games in the same branch
Torment
Torment

Demonologist
Demonologist