Maniac
Maniac
Maniac
Maniac
Maniac
Maniac
Oyunun məntiq səviyyəsi Çox çətin
Oyunun qiyməti 18 / 20₼
İştirakçı sayı 2 - 8
Oyunun müddəti 60
Oyunundakı dillər AZ, RU
Oyunda keçilməsi çətin olan yerlər Çox
For more than a year now, a terrible maniac has been terrorizing this city.It is said that he carefully selects his victims, after which he mocks them and mercilessly kills them.His actions caused panic among the locals, and the police are unable to stop him.Knowing all this, you wished to go to his monastery. Well, you have been heard.Now you are in his lair and your prayers will not help, they will not come for you!Earn freedom.
21 July Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
22 July Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
23 July Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
24 July Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
25 July Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
26 July Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
27 July Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
28 July Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
29 July Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
30 July Tuesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
31 July Wednesday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
01 August Thursday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
02 August Friday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
03 August Saturday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
04 August Sunday
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
05 August Monday
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
22:00
23:00
00:00
Passage filialı
Süleyman Tağızadə küç. 119

Ratings
4.911 review
5
4
3
2
1
Kazim Hacizade
2 gün əvvəl

Очень классная игра,всем советую, одновременно и страшно и интересно

Lala Cafarli
3 həftə əvvəl

Portalın ən yaxşı aktyor oyunu və çox maraqlıdır. Altyor içərdə bizə inandırdıki o həqiqətəndə manyakdır. Digər oyunlardan çox fərqlidir. Bitirsəy belə yenə gələcəyiy❤️❤️

Ramil İsmayılov
3 həftə əvvəl

Heqiqeten çox gozeldir


Games in the same branch
Magic Lamp
Magic Lamp

The Ritual
The Ritual